Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

ne deti ??
pershendetje nena shpresoj te i kini mir fmit e juj edhe na gjitha qe jena shtatzan zoti na ndihmoft me qu mir shtatzanin dej nfund doja tju pyes naj njeres si mbroheni kur shkoni ne deti ju qka jeni shtatzan ose qka keni qen se po planifikoj me shku ka fundi i qeshorit e hiq sdi qysh mu mbrojt prej djellit
Donjeta P (2 muaj më parë)
Hira V (2 muaj më parë)
Donjeta, edhe une ka me shku ne fundejave jam 14 jave dr me tha me u mbrojt me kremat qe e lyn edhe djalin dmth 50 mbrojtjen qe e kane edhe mos me dal ne diell,
**mah-babies* * (2 muaj më parë)
Donjeta,ne plazh shko paradite dhe pasdite,kohen e mesdites pusho.Mos u ekspozo ter kohen ne diell.Sigurohu me marr krema adekuat per mbrojte nga dielli.Pi lengje dhe uj me shum kaq.
Donjeta P (2 muaj më parë)
theksoj qe jam ne javen e 23 +2

/komuniteti

/anketa

A do të ndërhynit nëqoftëse shihni dikend të sillet ashpër duke disiplinuar një fëmijë në publik?