Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Aman nena urgjent
Mu rrexua vajza u ca pak mbrapa ke koka nji pik e vogel. I doli pak gjak dhe i pushoj shum pak gjak i doli. Po mu duk si e care e thelle a mos duhet tja qep apo si moj nena? Esht care nje pik te vogel nuk esht e care e madhe edhe gjak nuk i doli shume dhe i pushoj sa ja laga me uje
Suela ♥ (2 muaj më parë)
Suela ♥ (2 muaj më parë)
Nena e cova vajzen dje tek spitali ska gje fare me than. Kjo nuk ishte perplas me kok ne tok se se kishte as te fryre as te enjtur koken vetem ishte care pak se kishte ne dore nje loder dhe me ate esht vrare. Shyqyr me aq po kur e pash qe i doli gjak e humba fare
Suzi *** (2 muaj më parë)
Ne fakt mira eshte nji vizit, se mjeku e konstaton me mire..Ama me akull a dasht pastaj e dizefekton me jod ..Zoti i rujt se ai ika ne dore kur eshte e shkruar ndodh vec inshaall ah jo me te renda! Te shkuara vajzes e jet te gjat*
Nota B (2 muaj më parë)
Suela dergo te pediatri bre se ska hajgare sidomos me kok nashta ska sen po hekja per ton jeten se kur po rriten mjekt po tbojn pishmon per qa do tpysin a tu ka rrxu kur u kon e vogel e mos e bo nasgj
**mah-babies* * (2 muaj më parë)
Suela nese eshte sa nje pik e vogel ska nevoj per qepje,nese ke jod beja pak me jod.Mire qe ja ke lag nuk ajet

/komuniteti

/anketa

A do të ndërhynit nëqoftëse shihni dikend të sillet ashpër duke disiplinuar një fëmijë në publik?