Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

nenat e shkurtit
pershendetje nena shpresoj qe jeni mire ju dhe bebet tuaja.desha tju pyes si i keni bebet a jane rrit a jane trash a ju keni dhene vaksinat a i kan mundu ? djalin tem vaksina e 2 mujorit teper e ka mundu kete tjetren ende spo marr guxim mja dhan edhe diqka a po rrotullohen bebet e juja ?shendet
Mmami 2019 (3 muaj më parë)
Nita ^ ^ (3 muaj më parë)
Valla qashtu edhe une se nxet shumeee , veq kur pe pastroj pja veshi pigjamat te lehta sw po tutna pom ftofet perime mos mi ra ne fije ne kete koh edhe qe kam ardh ne kosove shume.nxet ktu
Mmami 2019 (3 muaj më parë)
nit qysh pe veshish naten bre ?? un veq 1 benkic pa krih sen tjeter
Mmami 2019 (3 muaj më parë)
mashal-lah nita sa mire ky i jemi deri ne krah anash po ktheet na shume jo nihere meziii po presss
Nita ^ ^ (3 muaj më parë)
Prej dje filloj mu rrotullu vajza ime hahha mknaqiii
Mmami 2019 (3 muaj më parë)
shyqyr qe jeni mire nita .temp ska pas veq ka qajt mbas vaksines 2 dit te plota edhe ky ne krah po kthehet po qesh aktiv na knaqi pom doket shum shpejt u rrit
Nita ^ ^ (3 muaj më parë)
Vajza jem mire eshte kemi ardh ne kosove vaksinat ja kam dhan nuk ekan mundu hic flm prej zotit. Mu rrotullu jo veq ne krah kthehet vet . Ti aje mire djali mire ? A ka pas tempersture mas vaksinav a

/komuniteti

/anketa

Si e keni festuar apo si planifikoni të festoni ditëlindjet e fëmijëve?