Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Dhimbje barku e sikletshme
Pershendetje nena si jeni desha te ju pyes qfar mund te kem ne ket muaj prej se ikam kry mens kam pas dhimbje ne fund te barkut edhe kam urinu me shpesh,une tentoj per shtatzani edhe kam pas aborte gjithashtu kam pas infeksion po friksohem mos kam infeksion serish,kur kam pas infeksion me heret dhimt skam pas nganjeher po mendoj mos kam mbet shtatzan pasi edhe po urinoj shpesh edhe barku si I fort me eshte ber nese mundeni me shkrunani nese keni pas kso prevoje ok ju pershendes.
Dielli Riga (3 muaj më parë)
D E S A * (3 muaj më parë)
Insha llah ke mbet riga shtatzane,siq pershkruan ka mundesi qe je shtz .
Dessarta K (3 muaj më parë)
Dieli mos esht koha e ovulimit sepse disa femra kan ovulim te vonshem ose po dushov e ne shtatzani bej nje test clear blue tregon deri 5dit para ciklit
Julia Julia (3 muaj më parë)
beje 1 test e dashur in sha llah ke ngel ose prit daten e ciklit pwr te qen me e sigurt
Dielli Riga (3 muaj më parë)
Julia ende nuk e kam kihen e ciklit edhe 5 dit ekam daten ama pome vin me heret por kto dhimt te barkut me shkoj mendja mos kam ngel
Julia Julia (3 muaj më parë)
Dielli Riga sa dite ke qe i ke kaluar menstruacionet ? in sha llah ke ngelur e dashur ose mos je ne ovulacion dhe ndaj ke dhimbje

/komuniteti

/anketa

Si e keni festuar apo si planifikoni të festoni ditëlindjet e fëmijëve?