Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Pershendetje nanushe...
Jemi humb si duket krejte, une me 3 fmije tash shume veshtire menzi po arrij ti kryej punet, si i keni bebushet a keni fillu me ushqim solid, une kam filluar qe kur i beri vajza 6 muaj dhe nje here mire per mashAll-ah nga 2 vakte po i jap,perqafime per juve dhe bebushet.
Majlinda ... (3 muaj më parë)
Mmami 2019 (3 muaj më parë)
mashalla majlinda shyqyr qe po han loqka une dert po ja baj kur t'fillojm tekerar duhna met pyt qysh e tek tybe kom harru perushqime zoti e rujt loqken
Suzi *** (3 muaj më parë)
Mashaall/ah per fleten qenka rrit goca majlinda.. Ohh per ne eshte e veshtir edhe me 2/3/4 haha..Por fillimi na frigson pastaj mesohemi ti menaxhojm..Hehe.. Majlinda te uroj gjith te mirat..Perqafime*
Majlinda ... (3 muaj më parë)
Diellza me pas linde me kohe edhe Fleta tash ish 4 muajshe po kjo e zonja sju prite haahah, mu hala po me vjell qika veq ma pak, mirpo jo me ju largu hala, ushqimin sma vjelle shume pak e gjinin po se di qka u ba kshtu e e pesh mire eshte, ti trash e une jom dobsu, po nga 2 peme ose perime po ja jap sa per fillim me ja msu shijet ja kombinoj me miell orizi ose me tersher e mashall-ah mire po i han se gjini spo i del efhe diqka hiq qaq spo kom gji me siguri prej lodhjes..
Majlinda ... (3 muaj më parë)
Fitore veq e di qe ki me ra ne vije si une haahahajahah, ooo qka po hjeku se spo e lajn me fjete kta dy, tani spo rahatohet hiq po prap shyqyr qe jane ishalla veq i ruan Zoti, ma mire tash nise tjetrin se te lshojn nervat si mu ma vone ahahahahahah..
Mmami 2019 (3 muaj më parë)
pwrsh majlinda un ende skam fillu 4muj e gjys veq me gji eshte mire po shkojm poor un jam trash :( edhe nxeht boll e me 3 fmi sadush veshtire .vajza a po han a po i pelqen
**mah-babies* * (3 muaj më parë)
Pershendetje majlinda,a eshte vshtir me 3 fmi oj shoqe,se sa po na shkon neper mendje kjo,kur po e shohim naj ankes po zbrapsemi prap ahahha.Masha-llah per fleten.Ju perqafojm shum
Majlinda ... (3 muaj më parë)
Flm Yllza je shembull per te mire edhe pse nuk kam rastis te takoj por e kam ate afersine sikur te njoh, perqafime edhe per ty e princeshat
Bebi Bebushi (3 muaj më parë)
Majlinda te pershendes sado qe kalon kohe qe nuk shkruan ti nuk harohesh. Perqafi fmit

/komuniteti

/anketa

Si e keni festuar apo si planifikoni të festoni ditëlindjet e fëmijëve?