Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Sudamina
Pershendetje nena, e kam vajzen 6 jave edhe ne trup i kan dal disa pika te kuqe te njohura si sudamina ose qysh po i qujshin ne popullore si e djegnja e malit a dini naj krem ose naj metod shtepijake si te veproj sepse po i jepin temperatur se po ka krumje. Faliminderit paraprakisht.
tiqe (3 muaj më parë)
♥ Jona ♥ (3 muaj më parë)
Dergo te pediatri mos provo asgje me metoda shtepiake bebes 6 javeshe, vetem cka te rekomandon mjeku...

/komuniteti

/anketa

Si e keni festuar apo si planifikoni të festoni ditëlindjet e fëmijëve?