Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Shenja te kafta ne trup
Prsh nena deshta me ju pyet mkan dal si shenja kafta npjesen e shpines disa edhe posht te kofshat tash i vrejta.Spo di qysh me ju spjegu si shenja te kafta ashtu disa.A mos keni naj ide me cka mjekohen apo cka osht kjo?
Emma A (3 muaj më parë)
Sumeja ^-^ (3 muaj më parë)
Motres ju kan bo po prej dielllit a kshtu nuk e di skom pas rast sbesoj qe eshte edhe shume shqetsuse po konsultohu me dermarologun
Lela Mia (3 muaj më parë)
po duhette konsultohesh me mjekun
Emma A (3 muaj më parë)
Joo skam nejt ndiell kto kohe as skam bo plazh as pishine.Tash qe bona tush i vrejta nja dy vende.Kjo qenka hiperpingmentim.sdi mw cka ta trajtoj apo ma mir me shkj tek dermarolgu.
Lela Mia (3 muaj më parë)
Ke ndejtur ne diell keto kohe?

/komuniteti

/anketa

Si e keni festuar apo si planifikoni të festoni ditëlindjet e fëmijëve?