Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Urgjente
Prsh nèna jam shtazane mè ivf jam nè javen e 6,para 5 dite pata gjakderdhje shkova ne klinik urgjenc amo per fat mjekja tha beba asht mir po ajo qe me shqetson mas shumti se ende kam njolla kafe amo nga pak si te ju them e kaft e mbyllt si pastrim pom duket a sdi.terminin e kam te merkuren amo dhimt skam .ju lutem mè tregoni nga eksperienca juaj pres pergjigje
Zyma Alija (3 muaj më parë)
Zyma Alija (3 muaj më parë)
Jo po perdori terapin tem estima 3x1dhe estrofem 3x1,dhe at dit qè pata gjakderdhje mè qiti magnez dhe buskopan amo buskopanin mè perdor veq nese kam dhimt dhe gerrqe.Amo un dhimt skam dhe jetoj slloveni veq urgjenc mè shku se mjeken tem e kam tmerkuren
Arieta D (3 muaj më parë)
A te ka dhane utrogestan?

/komuniteti

/anketa

Si e keni festuar apo si planifikoni të festoni ditëlindjet e fëmijëve?