Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Urgjente
Prsh nèna jam shtazane mè ivf jam nè javen e 6,para 5 dite pata gjakderdhje shkova ne klinik urgjenc amo per fat mjekja tha beba asht mir po ajo qe me shqetson mas shumti se ende kam njolla kafe amo nga pak si te ju them e kaft e mbyllt si pastrim pom duket a sdi.terminin e kam te merkuren amo dhimt skam .ju lutem mè tregoni nga eksperienca juaj pres pergjigje
Zyma Alija (3 muaj më parë)
♥ Jona ♥ (3 muaj më parë)
Terapine dhe regjim shtrati.. shtatzani te mbare dhe urime, mu bo qefi per ty :))
Mami Vajzave (3 muaj më parë)
Përdor terapinë e dashur dhe bëj regjim pusho sa më shumë... Meqë beba është mirë do kalojë pa merak
Zyma Alija (3 muaj më parë)
Jo po perdori terapin tem estima 3x1dhe estrofem 3x1,dhe at dit qè pata gjakderdhje mè qiti magnez dhe buskopan amo buskopanin mè perdor veq nese kam dhimt dhe gerrqe.Amo un dhimt skam dhe jetoj slloveni veq urgjenc mè shku se mjeken tem e kam tmerkuren
Lanika Lanika (3 muaj më parë)
Zyma pushoo sa me shum qe mundesh a je duke perdor utrogestan? Te ndihmon shumm per me mbrojt shtatzanin mos me ndodh aborti
Enisalove3 (3 muaj më parë)
Nqs ske dhimbje eshte gjak i mbetur , keshtu i ndodhi edhe motres time ajo ishte me e madhe ne javet e shtatezanise, po gjithsesi ti ban kontrroll , ishallancdo gja te ec mbare e mire

/komuniteti

/anketa

Si e keni festuar apo si planifikoni të festoni ditëlindjet e fëmijëve?