Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

a osht normale
nena pom dhem fundi i barku jo shum amo kapak a osht normale 2 teste mkan dal pozitive per do qe se din eh pom dhem fundi barkut
A K (3 muaj më parë)
A K (3 muaj më parë)
julia julia po e vertet si dhimbje te ciklit flm shum inshalla do shkoj nkontroll
Julia Julia (3 muaj më parë)
Arbnore akoma nuk ke vajt per kontroll e dashur ...ne fillim jan normale dhimbjet e lehta si te ciklit..shtatzani te mbare

/komuniteti

/anketa

Si e keni festuar apo si planifikoni të festoni ditëlindjet e fëmijëve?