Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Oj nana ndihm ju lutna
Oj nana ju kisha lut mem ndihmu motren e kom shtatzan ma 7vitev edhe javen e kalume ke 6 jav e 2 dit mjekha tha po u vrejt taman muna edhe foton me postu nese doni po tha heret per zemer ka ni her e kapke ni ritum po shum dobt sot u kon prap qe i bjen 7jav e 2 dit i ka than jo sen ski as beb as kurgho veq kesja osht ka tranohet neser i ka than me shku spital qka po thuni me bo ku me qu osht ka qmedet menxi ka mbet a ka naj kush ksi rasti ku mujti me ra beba as gjakderdhje as sen ska pas bash u rujt qet koh naj kshill naj ndihm ju lutna
(3 muaj më parë)
Albana N (3 muaj më parë)
Mvjen keq per motren in sha all ah e gzon zoti apet qysh ka qef
(3 muaj më parë)
Faleminderit nena shum qe keni gjet koh me u pergjigj edhe perkunder vleres se lart te beta hcg mbi 66mij u desht me abortu fatkeqsisht vetem kesja eshte rrit bebja ka stagnu qka me bo zoti e din me se miri faleminderit shum
Albana N (3 muaj më parë)
Qeshtu edhe mu mpat than ni mjek niher ja ndegjova rrahjet e zemres e tnesrit mthan sosht beba kerkun e ku dul beba??. Mas 3 dite abortova. Let shkon te naj mjek tjeter mos te le veq me 1 mos t hup koh ma teper. Dhasht All ah u ja run e qon mir deri nfund in sha all ah
Julia Julia (3 muaj më parë)
Sumeja e njejta gje po i ndosh dhe motres time shkoj dje per kontroll per te degjuar rrahjet dhe bebi kish ren nuk ishte ajo ka dhimbje barku por hemoragji jo i jan pasuar te vjellat do priste deri sot ne mengjes nqs nk i plaste hemoragjia do pinte ilac per shperthim ose do i bejn pastrim ..me ka ardh shum keq se ishim te dyja ne pritje te embel por spaska gjen e shkruar zoti ti shpetoj qe te dalin mir motrat tona e dashur
Visa G (3 muaj më parë)
let shkon n mjek tjeter
Sumeja ^-^ (3 muaj më parë)
Sumea inshaaa llah i ecen mire e i zhvillohet po ju si familje edhe ne qofte se ndodh e kunderta duhi mi ndejt afer mja ngrit moralin ne kete situate qe gjindet ajo se e ka te veshtire e sidoqe te jete le ta merr me durim se dikur shperblehet . A llahu e ndihmofte
Lanika Lanika (3 muaj më parë)
Sumea mundet me ndodh qe esht formu vetem qeska e embrion ska hiq por mos e leni veq me nje kontroll let shkon let kontrollohet edhe te ndonje mjek tjeter uroj qe te jet gjithqka ne rregull e te duket bebj
A K (3 muaj më parë)
sumea mehmeti zmr un spo di veq ishalla i nimon alla-hu let shkon naj kun tjeter per kontroll inshalla ndor tzotit

/komuniteti

/anketa

Si e keni festuar apo si planifikoni të festoni ditëlindjet e fëmijëve?