Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

nena mfalni po edhe qit pytje e pata
nena Daja jem osht 50 vjet po i kan dal ndur do sheja tbardha osht ba lara lara naper dur a dini naj kush pse ?
Arbnore Kuqi (2 muaj më parë)
Arbnore Kuqi (2 muaj më parë)
Arieta d flm shum zmr
Arieta D (2 muaj më parë)
Nuk eshte e rrezikshme, eshte semundje autoimune, qe duhet me e mirembajte me disa vitamina. Edhe me u rujt prej djegies se diellit, vendet e bardhaa jane qeliza te vdekuna te lekures.
Arbnore Kuqi (2 muaj më parë)
mah babies flm e dashur inshalla
**mah-babies* * (2 muaj më parë)
Nuk kam njohuri me shum.Po uroj mes me qen asgje serioze.
Arbnore Kuqi (2 muaj më parë)
po osht kan sod amo ngjermani spi kallxojn sen po thojn pa eh dit sigurt , eh ktu nks i kish than e ki prej stresit a osht naj sen rrezik
**mah-babies* * (2 muaj më parë)
Arbnora a ka qen tek dermatologu,ndoshta mundet me qene edhe vitiligo por kjo zakonisht shfaqet ne mosh me te hershme kryesisht prej 10-30 vjeqe jo kaq vone.
Arbnore Kuqi (2 muaj më parë)
hina nyoutube eh qasi sheja tbardha qashtu ka naper dur a osht diqka rrezik
Arieta D (2 muaj më parë)
Vertiligo mos ka

/komuniteti

/anketa

Si e keni festuar apo si planifikoni të festoni ditëlindjet e fëmijëve?