Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

ju lutem nena
sot jom kan te ni gru per mu ngjesh e mtha hajde neser se tha koke e lidht n'anan e djatht e spe kuptoj qka i bjen e lidht kishit ba mir mem kallxu flm te dashura
Armina Shabani (4 ditë më parë)
Sarasara A (4 ditë më parë)
Nuk e di pse ty ta ka thon vetem mua kur ma tha kete fjal e kom pyet qka dmth:me tha: ta kan lidh barkun mos me mujt me bo fmi..Nuk ju besoj shum vetem qka mka than mka dal..Uroj qe tet gezoj zoti se shpejti..
Lela Mia (4 ditë më parë)
ndoshta ke pas kanalin e bllokuar.

/komuniteti

/anketa

A mund të rris babai fëmiun i vetëm?