Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Kush nga ju ka perdor kto pika
Nena uroj te jeni mire,un te merkuren mbas 3 jave qe kom lind me operim e bona prap ni ultrazo dhe mjekja me pastroj posht dhe mi qiti pikat methylergometrin 2 here mga 30 pika 3 dit un i perfora dy dite a duhet me mu nshu gjakderdhja se mu po me dhem barku sikur kur tvie cikli gjakderdhje kom shum pak..kush i ka perdor me ndihmoni
Nota B (3 muaj më parë)
Arieta D (3 muaj më parë)
Me operacion.
Nota B (3 muaj më parë)
Hiq skom gjakderdhje ma shum pata pa i i pi ishalla del mire a ki lind me operim a normal se mu mpastroj edhe aty posht kiametin e pash me sy
Arieta D (3 muaj më parë)
Oh zot e di. T doket si me tu mjegullu truni, e trupi krejt. A tu leshu gjakderdhja, se mu teper pak mu pat leshu, po kur shkova tha mjekja je pastru mire, e kur ki dha tha e ki ni vij gjaku edhe vet e shihsha me sy, sdi kah ish avullu.
Nota B (3 muaj më parë)
Arieta shyqyr i kryjta se kesh tu maru valla
Arieta D (3 muaj më parë)
Nota shume te mundojne se ndikojne ne hormone direkt.
Nota B (3 muaj më parë)
Malsor melisa masar kom pas pak e me tha qe sjom pastru,jetoj ne kosove jo smi ka pershkru kerkush pikat dhimbje si te ciklit ton kohen kom e gjakderdhje jo,plus prom mka ra muni po me duket qe po me mundojne kto pikat
Malsor Melisa Masar (3 muaj më parë)
Nota ti garant nuk ke pas gjakderdhje mas lindjes masi tika qit mjeku kto pikat jon per pastrim mas lindje perdoret krejt kutija nuk e di ku.jeton ti po n ks mas lindjes at dit qe del pej spitali ti qet mjeku mej perdor
Arieta D (3 muaj më parë)
Derisa u kry shishja.
Nota B (3 muaj më parë)
Arieta flm sa koh i ke perdor as un hiq spo kom sot dita e trete veq barku po me dhem
Arieta D (3 muaj më parë)
Nota, une i kam perdore, me pat than mjekja derisa te leshohrt gjakderdhja, por jo ms shume se nje shishe. 10 pika i kam pas une. Ne fakt teper pak mu lshu gjakderdhje, mandej kur shkova mr pa a jam pastru, mire kisha qene.

/komuniteti

/anketa

Si e keni festuar apo si planifikoni të festoni ditëlindjet e fëmijëve?