Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Kerthiza
Pershendetje vajza si po kaloni? Une jam 7 jav shtatzen dhe kam 2 net qe kur fle me vejn nje ndjesi sikur me mbyllet kerthiza dhe me fryhet shum barku ke e kam pas dhe me pare pa ngelur shtatzen e kam pyet mjekun dhe me ka then se nk esht gje por po frikesohem se mos i ndodh ndonj gje bebit kur te vete te henen tek mjeku do e pyes serish por thash tju pyesja ju qe po te mos jet normale te shkoj qe sot per kontrroll ..kalofshi mire jeni shume te mira deri tani kam mar shum info te vlefshme nga ju ..faleminderit
Julia Julia (3 muaj më parë)
Lela Mia (3 muaj më parë)
se di cfare mund te jete. Ndonjeher shume simptoma jane dhe psikologjike. nese e ke pas e me pare se besoj ti bej keq bebit

/komuniteti

/anketa

Si e keni festuar apo si planifikoni të festoni ditëlindjet e fëmijëve?