Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

gjoks i varur
prsh nena jam pak jasht teme por ndihem keq vertet kam dy muaj qe ja kam ndar gjinin djalit qe sapo u be dy vjec .. mirpo tani gjoksi im eshte skandal jam 25 vjece por sguxoj te dal ne plazh eshte teper i varur dhe i plasaritur .. kam lexuar per keto kremrat per rritjen e gjoksit por se di nese jan efektive mund te ndihmoj kush nese ka provuar te me tregoj a ka pas rezultat
matildaenzo (4 muaj më parë)

/komuniteti

/anketa

Nëse do të mund të zgjedhni mënyrën si do të lindni, cila do të ishte?