Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Koka e nxeht
ckm un kam vajzen e vogel 3 vjece edhe e ka koken shum te nxeht kur e afton ne trup i del avull i nxeht
jo vetem gjat veres po dhe dimrit
dini gje ca do te thot kjo sepse gjat vizitave qe kam ber nuk me kan then gje
lina_f (1 vite më parë)

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?