Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Jashqitja e bebit
Oj shoqe si jeni desha tju pys sa ndrova pampersin djalit 5 muj e pash disa si fije te zeza nuk di si me shpjegu te shkurta fije fije te mbledhura a ju ka ndodh a dini dicka
Visa G (4 muaj më parë)
(4 muaj më parë)
Hahahahaha njejte edhe une i kam thane, ti na ke rreh, jo sju kam rreh hahahaha. E vertete shume pak na ka rreh, sidomos mu, se kam qene ma e vogla ne shpi fmijt e tjere 13 vjec e siper, dhe i vjen merzi me i than na ke rreh, thot i kam rreh djemt se kane qene afer, juve kurr hahaha
Visa G (4 muaj më parë)
O luft edhe me non time bile mbrem ja 2 or deri plasa i thash fmija esht i imi boj ca du me te thash a din si ska pas dit qe sem ke rreh ti ahahahaha ngeli jo mos i bjer n sy tim.po serjozisht esh bo djali si i trent nuk don me dit vec n kok t vet e me zor po munoem me e msu fjalen jo se kur esht vec me mu snihet
(4 muaj më parë)
Njejte, vjehrra sme perzihet thuajse hic me femij, e me nanen e kam problemin, nuk mundet hic me i ni fmijt tu qajt, ca ka ca i bone, ja ngreha flokt i them hahaha e di qe teper merzi i vjen e ngacmoj, tranohet krejt vec shkon tu bertite. Po ca pata me i bo une, fmija qan ndonjehere. Nje dite i thash tash po e di sa.shume nerva i paske shku nuses se gjithmone kur jane zene dicka, jane zene per fmi, mandej ma lodhke mu kryt, ma rrehi djalin, e une duhej me i mbajt ligjerata edhe me i than seshte i joti djali po i saj.
Visa G (4 muaj më parë)
1 dit ja lyjshin cucllen ktij t voglit me akullore aiiiiiii si i them mos se sbon ja nis nervozohet thot pse ty kush t ka rrit hahaha
Visa G (4 muaj më parë)
O vjerrat lule ca ishin nonat pak ma heret u idhnu mami pse i bertita djalit e ky esht bo shum i keq ca t sheh kerkon me ble e duhet me bo un ca don ky jo jo ska ashtu po as ktase durojn e kur i bertas tani edhe ma keq po shkon puna hahaha.lum kush jeton vet
(4 muaj më parë)
Hahahahahaha si nanat/vjehrrat ma...
Visa G (4 muaj më parë)
O kenza u gzofsh se shum u bona merak dje mami tha i kam dhen nji grim banane se un hala sja kam nis me e ushqy po kto kush te man pak kan qef mi dhon dicka
Kenza Ime (4 muaj më parë)
Xhei nese i ke dhene banane mund te jete nga ajo

/komuniteti

/anketa

Nëse do të mund të zgjedhni mënyrën si do të lindni, cila do të ishte?