Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Kalimi i kufirit me femij
Prsh nena, a keni dijeni bebi ne moshen 10 mujore per te kaluar kufririn maqrdoni_shqiperi a duhet patjeter pasaporta?
Ajnure Bajrami (4 muaj më parë)
lumee (4 muaj më parë)
Ajnure un qka edij nuk lojn me kalu me qertifikat vetem me.pasaport kunata udasht meja rregullu pasaporten per shqipri se nuk elejun me qertifikat nuk besoj qe mundesh me kalu pa.pasaport
Arbe 94 (4 muaj më parë)
Per mkd duhet pasaport pa pasaport ska shanc mekalu
Visa G (4 muaj më parë)
Certifikat me foto kalon
Ylli Mamit (4 muaj më parë)
Po ajnure un kur ishte 10 muja shkova ne shqiperi djalit i bera vetem permit pasos se shpejtohesha dhe ta kerkojn, a per vendet tjera duhet pasosh kjo vlen qe te tregoj vetem per ne shqipri

/komuniteti

/anketa

Nëse do të mund të zgjedhni mënyrën si do të lindni, cila do të ishte?