Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Gjatesia e bebes
Oj nena sot e pata kontroll qiken per 9 dit ish rrit 1 cm ama koka sju kish rrit hiq per kto 9 dit a esht normale
Lanika Lanika (1 vite më parë)
Rina Anir (1 vite më parë)
ani super tek eshte, mu djali mka lind 52cm e perimetrin e kokes 35. nese mjeku te ka then qe eshte mire ske pse me u brengos.
Lanika Lanika (1 vite më parë)
Rina air po shtunen mi bon 4 jav kjo ka lind pak e vogel 48 cm e tash i kish bo 51 cm e perimetri i kokes lindje ka qen 33 tash e kish 35.8
Rina Anir (1 vite më parë)
Lanika perimetri i kokes matet çdo 2-3 muaj, çka po te vyn me pas koken e madhe me rendesi me pas ne permasa normale. Me duket e ke afersisht 1 muajshe beben djali im 1 muajsh gjatesin e ka pas 59 cm ndersa perimetrin e kokes 38 e mjeku me thojke pak kryemadh djali edhe deri sa e ka ba nje vit koka vertet ju doke e madhe e shume u bejsha merak ama tash super e ka tamam per moshen qe e ka.

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?