Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Per dr albert lila
pershendetje jam e martuar qe 7 vjet nuk kam femije. po ma lavderojn dr albert lilen...desha tju pyes eksperiencen e juaj me ket doktor a ja vlen me shku a jo
Rita Rita (6 ditë më parë)
Lejla Inara (6 ditë më parë)
une kam ber kontrolla dhe vazhdoj . eshte shum mjek i mir . shum kshilla te mira . po ka nje problem . qe shum eshte i ngarkun . 1 jav smundesh me gjet termin tlir
Ina Ina (6 ditë më parë)
Rita une buk kam eksperience tek ky mjek po kam ndegju fjal te mira, uroj qe shume shpejt te gezoj Zoti????????
Rita Rita (6 ditë më parë)
Zmr flm.Shum isha alla
... Zmr (6 ditë më parë)
Uroj te kesh nje shtatzani sa me shpejt ne dasht alla hu
... Zmr (6 ditë më parë)
Po, shko une jam kan ne javen e 7 shtatzane kur me ka than albert lila nese nuk pij uj kam me pas probleme me veshk shume shpejt nuk e pata marr parasysh masanej erdha gjermani bajdha kontrolla. me thojke mjeku shume mire je ne mujin e 7 u dasht me u operu per veshk dmth ai e ka dite prej fillim une tash besoj qe eshte shume mjeki i mire.

/komuniteti

/anketa

A do të ndërhynit nëqoftëse shihni dikend të sillet ashpër duke disiplinuar një fëmijë në publik?