Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Uji ne koken e bebes
Pershendetje a mundeni mem ndimu e kom djalin 7 mujsh , ja kemi bo ultrazerin e kokes e ka ni dos shum tvogel te ujit me teper ne tru jom i shqetsum shum se perqendrimin nuk e ka qysh duhet me pas si 7 mujsh djali ju lutna kush e ka ndoni provoj let tme lajmron ????????
Egzoniii (6 muaj më parë)
Ana Jana (6 muaj më parë)
Pershendetje ne familje e kemi te njejtin rast e kan qu ktu ne qkuk pa i mbush 1 vjet edhe ja kan vendos at pumpen tash osht mir ama ka mbet shum mbrapa hala nuk hec as sun fol vetem ulun rrin edhe pse 2 vjet i ka ba ju e paskit zbulu heret rrini gati dergone ne pediatri meniher edhe i kan than qe ka me pas sukses me hec e me fol mos e leni ma gat se ata uji vetem mbledhet te pershendes ishalla ma e mira per voglushin

/komuniteti

/anketa

A keni udhëtuar në tremujorin e tretë?