Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Bebushi ne deti per here te pare
Pershendetje te dashura, do te shkojme ne deti me burrin dhe djalin 3 muaj e gjysme,eshte hera e pare me femije. E dergova te pediatri me sugjeroi qka me perdor ne rast te vjelljeve apo barkqitjeve, mirepo deshta te ju pys qka ta veshi ose sa ta le ne plazh diten? Kremen e kam nivea 50.
N K (6 muaj më parë)
Boa Shq (6 muaj më parë)
Nora tani shkon e kenaqesh me femije ne det se kur te bejn 9 muj e 10 muaj shkon diten e par e pastaj iken vrap si un.. djali im gjith reren e plazhit donte ta mbaronte aq e kishte qef ta hante..hhaahha
Kenza Ime (6 muaj më parë)
Une jetoj nz vznd brzgdetar dhe me vajzen 1 muajshe shkoja ne plazh por kuptohzt nz hije dhe passiteve kur kalonte vapa madhe...e ka kenaq ajri detit
Suela ♥ (6 muaj më parë)
Nora mir e ke bere se plazhi vetem mire i ben femijeve. Une jam nga durresi ama nuk kam pas mundesi ti nxjerr kaq te vegjel se te dy i kam lind ne dimer. Por sapo esht ngrof koha te dy i km nxjerr
N K (6 muaj më parë)
Faleminderit shume per pergjigjen e dashur
**mah-babies* * (6 muaj më parë)
Un kam qen kur e kam pas vajzen ne kete mosh si fmiu yt,jam knaq me te.E kam vesh me benkica te bardha,e ne mesdit ne koh te nxeht e kam dergu ne dhom.Kohen kur kemi qen ne plazh ka qen nen hije jo e ekspozume ndiell,e kam ly me krem veq pak duart e kembet.Mos harro supozitor,sirup,pika per diarre e barqitje,termometer,klizm tgjitha me vete.

/komuniteti

/anketa

A keni udhëtuar në tremujorin e tretë?