Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Ftohje e vezores dhe cista
Pershendetje nena isha sot ne vizit tek DR Nysret Haradinaj me tha vezoren e djatht e ftohur edhe nje cist me qiti 4 ineksione,a keni pas ju ket rast dhe a jeni sheru jom e merzitur unn pres per shtatzani e lindin tjera probleme ok ju pershendes jeni shum te mira.
Riga Riga (9 muaj më parë)
Emma A (8 muaj më parë)
Jo e dashur as un kerkun niher.Spo di as ku me shku as cks me bo niher.Prej qs kam nal terapin jam dobsu edhe spo ha shum.Paq fat te ky dr.
Riga Riga (9 muaj më parë)
Emma jo se fitova pesh teper edhe dr Nystreti me tha pse dekort ake propblem me hormon gjirit per ate perdoret por spo dim as kujt mej besu te shohim tash kte qa po bahet ,ti aje tu kontrollu dikun apo ende pushim.
Emma A (9 muaj më parë)
Dielli a spo kontrollohesh ma te burim imeri a?
Fudejl`s Anne (9 muaj më parë)
Shume mire , do zooti me sukses . Un kam pcos , dhe mendoj te shkoj ne nje te ardhme te afert. Arte +38344198239 gjendet ne vushtri , saktesisht ne stanofc
Riga Riga (9 muaj më parë)
Fudejl’s Anne amin e dashur e per Nysretin termin jo vetem cila vinte e fundit e dike rendin e vet,e per kontroll,kontrolla mua mu be 30 e po me ket qmim e mora edhe nje ineksion.
Arte Grxhaliu (9 muaj më parë)
Dielli riga te lutem a munden me ma dhan numrin edhe adresen ku gjindet dr.Nysret haradinaj se edhe une kom problem me ifeksjon te vezoreve.
Fudejl`s Anne (9 muaj më parë)
e dashur t uroj sukses .. per pytjen tende sa e di askush nuk ka deshtuar nese ka ndjekur udhezimet e tij , shpresoj te kesh fatin e njejte . Deshta me dit per te dr Nysreti a u desht me nda termin , a kishte shume pacienta dhe sa ishte vizita ? Ta di per nder nese me pergjigjesh !!

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?