Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Nenat nga drenasi
A e dini naj gjinekologe te mire ne drenas nena ?? Nese mundeni edhe nr e kontaktit
A.Mehmeti (2 javë më parë)
Albana Hoxha (2 javë më parë)
Oj loqk mos gabo ne drenas me shku po shko te naj gjinekolog ne prishtine se lidhje me kry skan para 6 dite kom lind te jakupi i kom bo kontrollat mu kish pas bo beba 5 killa e 50 edhe sum ka tregu se ska dit plus dy jave termini mkish pas ik ma mir ma larg me shku ni her mujt se per dit e me ta bo sherrin ti i din punt tua mirpo as valbonja sen sdin as jakupi dite mir:
Vajza 01234 (2 javë më parë)
Valbona lidhje me kry ska, tjeter nuk dii veq motres tem llam pare i ka marr kinse me ban fmii i jepke sende mja shtu qelizat e kurgju hiq, edhe vet jam kan atu veq shkel e shko plus 20€ e kish ban kontrollen thu qe qaq din..
Merita ... (2 javë më parë)
Edhe jakup dobrunja nuk eshte i keq .
Medina Amar (2 javë më parë)
Gjinekologe e mire ne drenas esht valbona ferizi nr kontaktues 044 317 940 , eshte afer radio drenasit, tash e ka bo kontrollen 20 euro punon prej ores 3 qdo dit perveq te dielen ama esht e mire dhe punon ne qkuk ne pr

/komuniteti

/anketa

Si e keni festuar apo si planifikoni të festoni ditëlindjet e fëmijëve?