Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Po juve o nena ?
Jam ne perpjekje te nje shtatezanie te 2 , por se di qe disa dite djali ka filluar te rri afer meje , do qe taa marri ne krahe , diku pata lexuar qe nje nene thoshte , une e kam marre vesh se jam shtatezene vec nga sjellja e femijeve .. a eshte e vertete a ju ka ndhodh juve apo keni degju ndonje rast te njejte ? Neser pres te me vije cikli ishalla jam 7zan
Enisalove3 (6 muaj më parë)
Enisalove3 (6 muaj më parë)
Sot dite e dyte qe duhej te me vinte cikli po zakonisht me vonojne 2 dite pas dates nrm , po kam sekrecione si te ujshme , se di edhe dje kam pas nje therje ne aneen e djathte te barkut , po pres edhe nsr nqs nk me vijne do bej nje test , qe mos te nxitohem me e ba me perpara pasi po kam kajhere edhe dhimbje barku edhe kurrizi , shpresojme qa ta kete shkruar zoti ,, flm per pyetjen e dashur
Julia Julia (6 muaj më parë)
inshalla h je a dashur ...a kemi ndonj te re ??
Enisalove3 (6 muaj më parë)
Hahaha , e cuditshme por kjo me ra ndermend ,, un disa simptoma i kam po them te pres datene neserme , se mos i ngaterroj me ato te ciklit , po fryerja e gjoksit edhe mu ka bo si gure e kam qe gati 15 dit ,dhimbje te barkut iher ikun iher vijne fryerje barkut , edhe kam si te ftohte , ku burri im me thote jo mos me mbulo se plasa vape une jam tu dek ftohti , po hajt tu e lan me mendimin se mos e kam psikologjike ose thjesht simptome pre-menstruale ... flm qe je pergjigjur
Lela Mia (6 muaj më parë)
Ke ndonje shenje shtatzanie? Nuk besoj se kjo ka lidhje me shtatzani por ishalla je.

/komuniteti

/anketa

A keni udhëtuar në tremujorin e tretë?