Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Kontrolla
Nena sot isha perseri tek mjeku dhe me kontrolloj cerviksin me dore por ishte i mbyllyr dhe ishte ne rregull. Qato qe permenda une mjeku tha se jan kontraksione te vogla por qe jane normale nese sjan te forta. Gjaku ka dal nga ndonje infeksion( mendimi i mjekut). Dhe kur e pyeta se qfar mund te bej qe mos perseriten tha qe do mesohesh me kohe. Nese ndonjera nga ju ka pas keshtu qfar ju ka ndihmuar? Perveq se te pish uje e te qendrosh shtrire? Dhe a e keni qu deri ne fund?
L T (6 muaj më parë)

/komuniteti

/anketa

A keni udhëtuar në tremujorin e tretë?