Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Jashte teme!
Nana ju qe jeni shtatzane s me tregoni si po arrini me u depilu ne zonen intime ? Jam 31+ dhe barku me eshte rrit gogja shume dhe po e kam shume veshtire te depilohem. Pytje ime eshte a dini ndonje sprej, shkum ose krem qe eshte lehte te perdoret sepse po afron lindja dhe ky po qe eshte problem. Me veet kam provu por spo ka efekt 100% ndersa ne sallone me dyll sdua te shkoj. Flm nese me pergjigjeni
Liana 02 (6 muaj më parë)
Bebi Noar (6 muaj më parë)
Liana me pasqyr e dashur mundesh, un kshtu kom vepru, at nate kur mu ka derdh uji veq jam kqyr pasqyre e kom pa qe kan fillu mem dal po sma ka ni, kur e disha qe bebushi po vjen mu largu krejt ky stres qe tan shtatzanin qe e kom pas
Erona E (6 muaj më parë)
Perdor ( vet ) eshte nje paste veq lyhesh me ta dhe pas 3 min e shperlan me uj
Ive Ive (6 muaj më parë)
Nje pasqyre besoj se do te ndihmoje, un gjithmone rruhesha me brisk dhe me terezi e beja, ndersa per spital i kam heq me makin te depilimit qe e perdori per gjith trupin por isha ne uj te nxehte dhe se ndjeja shum se me duhej te rrija nja 3dit ne spital e me brisk do rriteshin qimet.stres me vete kjo pune

/komuniteti

/anketa

A keni udhëtuar në tremujorin e tretë?