Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Receta per torte
Oj shoqe sot e bera nje torte per here te pare dhe me doli shume e mire thash tu a tregoj edhe juve receten : 4 veze 1 gote sheqer 1 gote qumesht 1/2(gjys)gote vaj 1 sheqer vanilje 1 molle me rende 3 luge marmalade kajsie 1 gote arra te bluara 2 gota e gjys miell 1 pluhur per pjekje (peciv). E pjekim ne 180grade.mbi i hudhim nji cokollade te shkrime dhe arra te bluara. Poqese nuk e kuptuat me thaoni ua sqaroj.
Mami D (6 muaj më parë)
Lumturi Kr1718 (6 muaj më parë)
Shume e shishme poduket, flm shume per receten do ta provoj kysmet.
Mami D (6 muaj më parë)
Po ne fillim vezet pastaj te gjitha nje nga nje
M N (6 muaj më parë)
Te gjitha dmth keto perbetes i perzien edhe i fut ne furre per pjekje?

/komuniteti

/anketa

A keni udhëtuar në tremujorin e tretë?