Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Agne
Kam vajzen 2 muaj e gjys dhe qe 2 jav ju kan shfaqur disa puqrra ne fytyr dhe ne gjoks dhe e merr nifar te skuqme ne fytyr dhe trup e kam pas tek pediatri dhe dermatologu po terapin qe ma ka rekomando Nuk po ka efekt E dergova perseri me thot tia vazhdoj terapi po po e sho qe spo ka efekt ndoshta kishi mund te me ndimoni
Sanije (6 muaj më parë)
Arieta D (6 muaj më parë)
Provo mustela stelatopia. Dy here ne dite mundesh me ja ly, eshte vec krem per lekura te ndjeshme.
M N (6 muaj më parë)
A ke provu me çaj te kamomiles. Nashta i ndihmon .

/komuniteti

/anketa

A keni udhëtuar në tremujorin e tretë?