Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Virgjeria
Pershendetje nena deshta me bo ni pytje pasi jemi veq femra ktu.Sa ka zgjat humbja e virgjeris tek ju tek une ishe ndoshta as 20 minuta e disa kam degju qe zgjat me muaj deri sa e humbin a mund te me tregoni ju lutem shum lervojat tuaja ose qfar keni ndegju.
Zara.1 (6 muaj më parë)
Lanika Lanika (5 muaj më parë)
Kjo e paska humb e qka pi vyn me hulumtu mo sa minuta e sa sekonda mu pom doket shum pytje palidhjee kto jan gjera personale naj dite veq kur te bajn pytje edhe qfar pozite e bani
L T (5 muaj më parë)
E qfar ka ketu per komente negative? Vajza ne fjale kerkon ndihme, dhe ne duhet te ju ndihmojm e jo te shkruajm komente negative. Deri diku pytja ka sense pasi qe shumica e femrave jan shume te ngushta dhe te ndjeshme ose kan forma te ndryshme te himenit dhe normal qe humbja e virgjeris ndryshon ose tek ato me te ndjeshme do marri pak kohe. E shof qe vajza e ka formulu pytjen pak keq por qe ska nevoj per ofendine!!
Lora ° (5 muaj më parë)
Arta a a , zonja ne fjale nuk ka kerku ndihme per shendetin e as nuk qenka duke iu rrezik jeta, as nuk paska pyet per dhimbjen etj. Por ka pyet sa ka zgjate qe per mendimin tim ska kurfare logjike edhe eshte pyetje teper personale qe as me nanen tem qe me ka linde nuk do te kisha mujt me e nda , le me ne nje portal publik qe mundet me lexu çdo kush, e nese ty te duket normale urdhno e jepi pergjigjeje e " trajtojr me kujdese" se kjo vetem faktorin kohe po e kerkon sa minuta??!! E tash nese don me pergjithesu krejt gjerat e me hap debat per ato temat tjera eshte çeshtje tjeter. Paç nje dite te mbare edhe ti....
(5 muaj më parë)
Taman puna, secila me shkru historin e vet, dhe me jet per krejt jeten ketu shkrimet(cila nuk i fshin), per mu pyetsja nfjal so mir me nerva.
Luna Luna (6 muaj më parë)
Esshte private ajo pun te shkruhet ketu provojat tona mirpo kjo nvaret nga burri se qysh te ruan apo kujdeset per ty.tek dies eshte ma shum e dhimbshme dhe tek disa kan fobi me fillu..jan disa burra sjau nin ate dhemb ty ajo ndersa disa kan kuptim dhe ngadal -ngadal e arrin e per kohzgjatje ska e as ska me pas nje definicion rreth kesaj pune apo kohe zgjatje,eshte individuale veq me te qellu ndonje drrrkuc qysh e kam degjue nje rast,qe femra ka ndje knaqesi dhe e ka perfundu menjeher, ai si besojke ma asja,i thronte paske pas ma heret mardhenje gje qe sishte e vertet....andaj relaksohu dhe lerja kohes
Visa G (6 muaj më parë)
Po pergjigjuni ju moj zonja edhe pse asnji su pergjigj keq thjesht e sqarum me pak humor qe nuk zgjat sic mendon kjo zonjusha.ka qe provojn po nga frika se lejn shokun me u afru a smun i hapin komt a ku di un.por humbja e virgjeris sic ka pyt kjo zgjat 1 sekond sa t hyn gishti a aj miku e per nji her qe hyn bohet rrug hahaha.a s lejohet n ket portal me bo pak shaka me sqaru me pak humor dicka.pastaj kto komentet tona i lexon cdokush si t ja shpjegojm ksaj goces detajisht himbjen e virgjeris kur kto shkrime mund ti lexoj nona ime vllau a burri.rrini gra rahat
Bora Bora (6 muaj më parë)
O arta sa mpelqeu komenti jot ,disa ktu i marin si per shaka ,nqs nuk jeni te afta me dhen prgj mos i shkruani nuk esht me detyrim ,zara edhe un me te degjur e kam qe ne disa raste virgjeria zgjat ,klb e dashur
Zara.1 (6 muaj më parë)
Nena nuk e di pse gjith kto fjal te renda okej ndoshta kjo eshte web per femije por kam par pyetje edhe me banale nket web.Une pyta per shkak se te fejuarit i kishin then qe nese femra eshte e qepur e humb me kollaj virgjinitetin sepse ne fakt ajo seshte virgjine hiq e deshta mi tregu qe disa e humbin me kollaj e disa me veshtir edhe pse ky me thot e di se ke qen virgjine po edhe .Shoket e tij i kishin tregu qe kan pas veshtersi deri ne dy muaj nuk kan mundur me humb.Me vjen shum keq per ket pytje sepse shpresova qe kom me marr pergjigje po fatkqesisht mora vetem fjal te renda.Une asnjeren nga ju nuk ju njoh per ate pyeta per shkak qe nuk e dini as ju se kush jam une se as une nuk e di kish jeni ju.Prap se prap ju pershendes sidomos ty arta
Elsa >>>> (6 muaj më parë)
Mua me thene te drejten nuk mu duk banale se eshte nje proces qe e kalojne te gjitha femrat dhe kjo eshte gjeja me normale pooor mu duk shume pytje pa logjike,dmth nje here kryen mardhenie per here te pare dhe humbet virgjeria ska me,aq ishte sdi si ta shpjegoj me qarte.Nu e kuptoj kete gje jo zgjat jo nuk zgjat.Kjo pune eshte o je o nuk je.Edhe nese po pyt per dhimbjen tekstshkrusja nuk eshte se do i zgjidhim gje ne,se edhe po i thame qe do kesh dhimbje nuk eshte se do e leri ate pune apo jo ?
Ive Ive (6 muaj më parë)
Po shum mir o arta nese ste duket banale ktheji pergjigje aspak e veshtir per ty.
Visa G (6 muaj më parë)
Have a nice day too
Arta A A (6 muaj më parë)
Spo mdoket bre nana diçka per me banalizu me kto komente, ndoshta është interesu me dite qe e ka kry me aq ose ka nevoj prap me perjetu dhimbje, shumë normale po besoj si pytje, aq ma teper shuuuuuume ma normale se ato pytje me xhelozi dhe vjerra ktu ne portalin e bebave! Është me rendesi ta trajtojme njana tjetren me kujdes, se edhe une ndodhe qe habitem me ato pytje sidomos ato per gjini qe e teprojne kur thojne mjeku mka thane çikë po hajt Mija mos po ja qellon djal, po duhet permbajtje edhe nga kto nana..Have a nice day
Lanika Lanika (6 muaj më parë)
Hahahahaha m kryeziu hahahahah
M Kryeziu (6 muaj më parë)
Hahaha oj shoqe shum bre i paska ardh interessant ksaj zoja... ja jemi e pat porosit ni bager me lugë te madhe mi nimu hahahaha
Ana Jana (6 muaj më parë)
Ti e paske hup sdi valla qka te thom sa qel e mshel syt ska prit mi than o mo hiq ahahhagaha ja edhe qita e niva ahahahha
Lora ° (6 muaj më parë)
Çfare "pyetje" e lexova 2 here mezi e kuptova... Moj zoje statisike je kah bene apo ndonje hulumtim shkencor ?
Anik. A (6 muaj më parë)
hahahahahaaaaaa , qka ka me zgjat oj moter aty , rrap tap , hahaahaahaha.
Elsa >>>> (6 muaj më parë)
Me falni per injorancen por tani po e degjoj qe humbja e virgjerise paska shtrirje kohore.Se kuptoj fare si pytje.Ne cfare kuptimi zgjat??
Florie Kurti (6 muaj më parë)
Kjo osht diqka personals e seciles femer, pavarsisht rrethanat askush nuk ka vdek so pasoj e humbjes se virgjeris (nese e ke nga frika)
Nina Elshani (6 muaj më parë)
Keqap majonez?
Vjollca 2018 (6 muaj më parë)
Zara mu 13min.E 45 seconda...
Lanika Lanika (6 muaj më parë)
Visa e mo hahahahaha zara tybe se kom mat me minuta hahaha shum do pytje interesante pi boni
Visa G (6 muaj më parë)
Jo bre se po rrxohen pallatet per 10 minuta e jo virgjeria hahaha
Ive Ive (6 muaj më parë)
Pyetje budalleku dicka intime personale per ta diskutu me njerez te panjohur, qe nuk as lidhje me portalin as nuk eshte dicka sociale.

/komuniteti

/anketa

A keni udhëtuar në tremujorin e tretë?