Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Nenat me lindje ceazariane
Pershendetje te nderuara, ju qe keni pas lindje cezariane, ne cilen jave keni lind?
Hira V (6 muaj më parë)
D E S A * 93 * (6 muaj më parë)
Hira varet e gjitha nga gjendja ne te cilen gjindesh,nese je mire mundesh nje jave para se me i mbush 40 . Por nese shohin ndonje rrezik mundesh edhe me heret. Te uroj lindje te lehte me bebe te shendosh.
Lena 09 (6 muaj më parë)
39+2 ,
D E S A * 93 * (6 muaj më parë)
Ne javen e 39
Hira V (6 muaj më parë)
Edhe une tparen me 40 jave se skom mujt me kry lindjen normale edhe u lodh beba ka pi ujin u dasht urgjent, e tash e kam dyten e spo me pritet se jom lodh qata po me intereson me dite zakonisht ne qfare jave kryhet kur eshte me planifikim lindja cezariane
Nota B (6 muaj më parë)
36 te paren e te dyten 38+3
Hira V (6 muaj më parë)
Flm per pergjigje nena...
A & T (6 muaj më parë)
ne javen 35 , shkaku tensionit
Lanika Lanika (6 muaj më parë)
Plani ka qen javen e 39 po vajza nuk priti haha kam Lind 37+2
Albana N (6 muaj më parë)
Lindjen e par gati 42 jav se i pritsha dhimt per lindje normale po apet linda me operacion. E 2 tjerat 39 jav
Ema Lutfiu (6 muaj më parë)
Linden e pare 40+6, lindjen e dyte 39+3
Fitore S (6 muaj më parë)
Un ne javen 37+7
Jeta .aa (6 muaj më parë)
38+0 urgjent d.m.th pa planifikim
Vlora . (6 muaj më parë)
38+4..
Ive Ive (6 muaj më parë)
Pershendetje un kam lind ne javen 39+2 me planifikim.
Tina Jashari (6 muaj më parë)
Une kam lind ne javen e 31 para kohe.

/komuniteti

/anketa

A keni udhëtuar në tremujorin e tretë?