Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Pasqyra
Edhe nje dit e kam Ber Ket pyetje po nuk kam marr kurfar pergjigjje shpresoj qe jeni koh nga eksperienca e juaj te komentoni Faleminderit shum.
Pershendetje nena te palodhura
Desha ta parashtroj nje pyetje, si e komentoni shiqimin e tepert ne pasqy tek femijet?Ne fen ton sosht aspak e lejushme po ,deshta te di sipas mjeksis dhe shkences a ka ndokush njohuri?
Janea (1 javë më parë)
Janea (6 ditë më parë)
Po nese je mu slimane e din qdo kush,fmija i ka 3 vjet
Arta A A (6 ditë më parë)
Pse ne fene tone seshte aspak e lejushme? Kush te tha? Edhe shtrohet pytje sa vjet i ka femiju?

/komuniteti

/anketa

Si e keni festuar apo si planifikoni të festoni ditëlindjet e fëmijëve?