Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Njolla gjaku
Prsh nena, kam dhe 9 dite deri ne menstruacionin e rradhes, por sot pash se kisha pak njolla gjaku, perveq tabletave profertil female nuk kam perdor asgje tjeter. Cfare mund te jete?
Tina Tina (6 ditë më parë)
Tina Tina (5 ditë më parë)
Brikena, ne fakt te une nuk eshte se ishin njolla kafe, per qudi ishin dy pika roze dhe asgje me shume, gjate dites kisha shume Pak dhimbje ne anen e djatht, se cfar eshte nuk e di. Shpresoj te jete shtatzani. Faleminderit shume nga ti.
Brik’ena S (5 ditë më parë)
Tina ishalla ke mbet se edhenune ashtu kam pas njolla kafe 3 4 dite nja 10 12 para ciklit edhe kur e bona testin mka dal pozitiv. Uroj me gjith zemer te plotsohet deshira.
Tina Tina (5 ditë më parë)
Rea, faleminderit shume. Shpresoj!
Rea . (5 ditë më parë)
Nese je tu tentu per shtatzani nashta ka ndodh implantimi

/komuniteti

/anketa

Si e keni festuar apo si planifikoni të festoni ditëlindjet e fëmijëve?