Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Per nje te aferme
Nena nje e aferme e imja ka djalin 3 vjeq e 9 muj, e ka pas sot te kirurgu dhe i ka than me hy noperacion pershkak se topat mfalni nshpreje i kan ik nalt, e tash dy her ka me hi operacion per me ja pru ne vend te vet, a ka pas naj kush ksi provoj nena apo keni degjuar se jan bo krejt marak,
Bebi Noar (5 muaj më parë)
M T (5 muaj më parë)
Te njejtin rast e ka pas kunata im me djalin, e operoj 2 her mbrenda 1 muaji,operimi tha ishte i leht 20 min e kishin pre pak fare,pas 2 jav edhe pjesen tjeter,djali skishte prob ecte pe diten e par,mirpo duhet kujdes mos rrezohet,mos rrij ulur me kemb te hapura,mos ngrej gjera ne dor qe jan me pesh
Bebi Noar (5 muaj më parë)
E dashur a mundesh mem informu ma shum, sa ka zgjat operacioni a ka qen shum i veshtir, per sa u sheru, e tani ka probleme mo
Hm V (5 muaj më parë)
Bebi noar edhe djali motres e ka pas kete problem po ai vetem ne njeren ane e ka operua. Ska pas as 1 problem me dmtj

/komuniteti

/anketa

A keni udhëtuar në tremujorin e tretë?