Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Rreth duarve te bebit
Pershendetje nena vajza edhe 1 jav mi ban 3 muaj por qka po me shqeteson esht qe kjo ende ska fillu mi fut duart e veta ne goj ose gishtin a esht normale apo esht ende heret djali sme kujtohet ne cilin muaj e ka ber ket gjest sepse ka kalu kogja koh e kam harru
Lanika Lanika (5 muaj më parë)
Nina Aa (5 muaj më parë)
Lanika po ma mire qe nuk i shtin durt qika ne goje mbasi e merr mashtrusen ska problem ..
Bebi Noar (5 muaj më parë)
E dashur nuk jan te gjith femijet njesoj, djali im Ende pa i bo dy muj ja ka fillu me shti doren n goj,po mos u bon merak mos tket diqka theter se ky sen sosht kurgja hiq, me kalimin e kohes ka me fillu i uroj shendet loqkes vogel
Nina Aa (5 muaj më parë)
Lanika po ma mire qe nuk i shtin durt qika ne goje mbasi e merr mashtrusen ska problem ..
My Baby (5 muaj më parë)
Qika jeme edhe 6 dit ban 3 muj kjo moti i shtin durt ne goj edhe e thith gishtin po un e kam fmijen e par nuk e di a esht me rendsi kjo a jo
Lanika Lanika (5 muaj më parë)
Loresa mu rrotullu ska fillu ende a barkas kur e vendos po e ngreh koken lart dhe me kemb shtyn ama kjo per duar me beri merak
Luna Luna (5 muaj më parë)
E po sjan fmia njejt ndoshta se ka zakon..qka eshte me rendesi sa i perket zhvillimit se a eshte rrotullu prej shpines ne bark,kur eshte ne bark a e ngreh koken mbrapa lart qeto jan me rendesi qe si fut ne goj spo besoj qe ka dmth
Lanika Lanika (5 muaj më parë)
Loresa kjo e uritur kur esht qan edhe mashtrusen do me qkoq ama durt ende si shti ne goj perveq kur tja shti ngoj un vet doren e vet ama kjo vet si shti asniher deri tash
Luna Luna (5 muaj më parë)
E imja i futke durt ne goj kur kishte uri ne ket koh i futke shum ne goj kur erdha nga pushimi ishte gati 4 muajsh dhe vetem 300 g i kish pas shtue dmth qe ka pasur gjith kohen uri.po besoj qe vetem seshte e uritur se i kish fut edhe ajo masanej ma nuk i shtike ne goj nonstop ama si e ushqeja ma si futke.

/komuniteti

/anketa

A keni udhëtuar në tremujorin e tretë?