Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Per djalin
Nena si jeni
Un e kom djalin tash edhe 2 muaj i bon 3 vjet hala nuk po fol mir naj fjal Mam,Bab,gjyshe,tete qesi fjalve po jo i din amo diqka ma shum jo e diqysh jom bo marak
qetash se spo fol shum spo di qka osht problemi ose ndoshta e ka me vones ?
Valtrina 15 (6 muaj më parë)
Valtrina 15 (6 muaj më parë)
Donjeta P heheh menzi nuk pres shum kom qeffff tash po mundohna me shti me fol po kajher spo don ahaha
Donjeta P (6 muaj më parë)
Po tybe hiq mos u ban marak se kur ti vjen koha nuk ndalet tu fol e tet vet per gjithqka
Valtrina 15 (6 muaj më parë)
Donjeta p Ah po a , se diqysh kom nis me u bo marak qetash
Donjeta P (6 muaj më parë)
Mos u ban marak se qika jem qeshtu u kan po si i ka be 3 vjet e disa muj nuk u nal mo tu fol edhe gjitha fjalt I fol mir jo shkurt
Valtrina 15 (6 muaj më parë)
faleminderit nena shummmmmmeee duhet me qu Kismet
Bebi Noar (6 muaj më parë)
Te logopedi e dashur duhet
Ol . (6 muaj më parë)
Me rendesi eshte qe i fol disa fjal, varet nga femiu disa flasin me heret , disa me vone. Per me hek merakun beja nje vizite te logopedi.
Valtrina 15 (6 muaj më parë)
Bebi noar po spo di te qfar mjeki a veq pediater per femije?
Bebi Noar (6 muaj më parë)
E dashur beja nje kontrroll per me jehk marakun se ka fmi qe shkojn me vones,

/komuniteti

/anketa

Si e ndjeni trupin tuaj pas lindjes?