Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Nanaa pak gjak ne mbathje?
Prsh nanushe e pesta dte sot , e para dite ditoren ekisha bo si ngjyr kafee kinse me erdhen mendova kam ndu nje tjeter te madhe aty vetem pak se kesh ne rrug e deri tani e mbajta vetem pak kur erdha tani ne shtepi ta heqi per me ndrru ihte disi si e pemt si jo i kuq qysh duhet te jen mestracionet tani endova prap nje ditore masi nik pasna shume dhe te shoh apo vijn , ne djal kur mu kan bo mbathjet para 10 dite ekam ba teson ka tregu i sakt qe jam ama vetem pak he njehere mu kan bo me a ak gjak , e kete here spo di apo me vijn mire apo kam mbete harrova te marr nje test se thash sig me kan ardh mire poo jo vetem pak si roz si spo di qysh me tregu nuk me ka ndodhe kshtu me heret , aka dikuj qe ikan ardh pak kshtu e eshte kan shtatzane , nuk ekam merak edhe po mos te jem sepse ka muaj ne vijim ama disi e pa pritshme qfar po ndodhe ju prsh flm
Dindin Dindin (5 ditë më parë)

/komuniteti

/anketa

Si e keni festuar apo si planifikoni të festoni ditëlindjet e fëmijëve?