Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Nena
Oj nana si jeni bebushat si i keni ? Deshta te ju pys a keni pasur dhimbje krahu dhe gjiri ndonjehere dhe sa ju ka zgjat se une marova qe sa kohe u ba dhimta 2 jav me nalet tani prap nis . kam ba krejt kontrollat gjithqka mire , po sjam ka e di ka po vjen kjo dhimt , nashta edhe shkkaku djalit qe po flen me mu gjithmone tu fjet ne krah te majt .
A & T (4 muaj më parë)
Luna Luna (4 muaj më parë)
Shko tek gjinokologu ndoshta ti ben analiza per progesteron nga munges e tij te dhemb gjini apo ne drejtim te sqetulles
A & T (4 muaj më parë)
ede ber edhe mu mu nen sqetull mu pat bo jo si gjanderr po si damar i qum e kom nis me ba terapi ka fillu mu hek , po dhimta spo largohet ende pff
Ede Ede (4 muaj më parë)
Kam pas dhimbje krahu se nje gjanderr mu pat bo nen sqetull edhe nonstop para ciklit nja 10 dit me dhimte krahu. Masnej edhe gjiri filloj mem dhimt e pata bo eho mpat than e ke lekuren e kthyer mrapsht mbrenda ne gji dmth i kom shum te medha edhe mbrenda shum presion kan pas. Sbesoj qe esht rasti ngjashem me tandin por ndoshta e paske qe po flen veq me ni krah edhe te shtypet nonstop e te shkakton dhimbje. Uroj te tkalon sa me shpejt

/komuniteti

/anketa

A keni udhëtuar në tremujorin e tretë?