Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Vajza fantazon
Nena kam vajzen 2 vjet e 3 muaj shum fantazon psh luan edhe thot o maci ajde maci te bebja ja liron vendin kishe ulen bashk a ne fakt kurgjo ska e shum lojna tfantazume po kte me mac e dhash ni shembull a asht ne regull kjo kam pa femi me te mdhej qe fantazojn edhe flasin me veten po kjo mendoj shum e vogel
Dritaaa .. (7 muaj më parë)
Visa Visa (7 muaj më parë)
hahahahaha edhe djali im imagjinon shum qysh osh tu nejt thot u erdhi babi shkon e perqafon deren thot mbylli syt kam nji surpriz n dor e dora bosh pastaj ma ndron rolin m thot o xhaxhi ku ta parkoj makinen kishe un punonjsi parkingut e shum gjera tjera hahahah
(7 muaj më parë)
mu normale mr duket , edhe djali im kur lun vet flet me lodra..zhvillojn imagjinaten perserisin gjanat qka kan pa ne tv qerdhe rruge etj...
Dritaaa .. (7 muaj më parë)
Mah babies jam e vetme nshpi veq me vajzen buri npun nonstop me mu asht ndoshta edhe ndjwn munges nbrendsi se kshtu vepron vetem kir un kam ndonjenpun e smirna me kta se nonstop kohen e lir me kta e kalojm flm e dashur
Dritaaa .. (7 muaj më parë)
Fitore hahah po edhe kjo e ka ni shoqe mija qe kekrund so nrealitet hhah habitna un lea po e dashur e di edhe asht normal te fmijt pak ma tmdhej qe fantazojn po kjo mu dok e vogel shum perqat u shqetsova flm shum
**mah-babies* * (7 muaj më parë)
Drita shpesh her femijet kane shok imagjinar,flasin me vetura apo kafsh lodra qe i trajtojn si njerez,e qe ne nuk i shohim.Psh ju ofrojn buken edhe atyre apo gjera tjera per te ngren,bejn sikur po flasin dhe marrin pergjigje nga ata etj.Eshte bote e fmive kjo.Ska asgje per tu shqetesuar,perveq faktit qe ndonjeher reflekton vetmin qe ndiejn brenda vetes.Merru dhe lauj me shum me te.Shendet vajzes
Lea Sadiku (7 muaj më parë)
Besoj normale osht. Edhe un e mbaj veten n'mend si e vogel lujsha me kukulla e kshtu fantazojsha,folsha me to hahahahha. Eh fantazia e femijeve osht shume e gjere,ska vend per shqetesim,Kom pa plot femije qe veprojne kshtu
Fitore S (7 muaj më parë)
Edhe djali jem njejten mosh me qik tane koka edhe ky lun shum me lojna e i thot hajde ulu bashk me lu kishe edhe ni shok vetin e permen gjtih thot ajan hajde ulu lujm bashk nuk me paska shku mendja qe fantazon haha veq qe lun vet ashtu komunikon naten me thot me flet ne gjum haha aty them qe i vogel esht me fol ngjum ahha

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?