Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

korseja pas lindjes
persh nena, doja tiu pyesja, une kam ber operacion cezarian, dhe nese ndonjera prej jush me ndihmon me eksperiencen e saj, kur vendoset shtrenguesja e barkut (korseja) pas sa kohe pas operimit? Flm
Era 24 (7 muaj më parë)
Hirushja B (7 muaj më parë)
Une kam linde me prerje cezariane binjake edhe te nesermen e kam vendose korsene edhe skam pase problem hiq
Gentiana Btc (7 muaj më parë)
Une s'kom vnu asnihere 2 lindje me operacjon ikam ama s'kam mujt mi duru edhe eshte shum keq. Qe sa koh ke lind?

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?