Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Spermogrami dobet ndihmoni ju lutem
Pershendetje desha tjau bej ni pytje a ka pas raste ku spermogrami pas 3 muajve te terapis osht permirsu se burri e ka demtu me alkool 95% palevizshme dhe vetem 3 milion sperm i kan dal tash e ka ndal komplet alkoolin a ka mundsi qe terapia me clomifen dhe profertil qe ja ka dhon mjeku me ndiku pas tre muajve ?? A ka dikush keso rasti qe me mujt me mbet natyral shtatzan
Ana1232 (7 muaj më parë)

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?