Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

?!
Pershendetje nena jam shum kurrioze te di se qfar shenjash keni pasur kur keni prit vajz ose djal dhe qfar ju ka henger me shum ?
Meri.. (4 ditë më parë)
Nina Aa (3 ditë më parë)
Kjo teme eshte shtjellu asnjehere .. Si perfundim asgje e vertete , krejt shtatzanite ndryshe si prej individeve si prej vet shtatzanise..

/komuniteti

/anketa

Nëse do të mund të zgjedhni mënyrën si do të lindni, cila do të ishte?