Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Nevoja te bebi
Pershendetje nana, shpresoj ti keni mir bebushat. Qiken e kam 9 jave e ushqej me gji po ka 5 dite qe e nuk e ka kry nevojen e madhe tjera her ka 2, 3 her ndite. Kshtu barkin e ka tbute
Ori Tina (7 muaj më parë)
Nina Aa (7 muaj më parë)
Lumturia e nanes: kur e bon beba nevojen krejt dita tshkon mire hahaha..
Vjollca 2018 (7 muaj më parë)
Ori tina kur e sheh qe bohet kaps provo uj te vluar pak me i dhan me naj pike portokalli qitja ujit...
Ori Tina (7 muaj më parë)
Faleminderit nana per keshilla. Eshte mir kur mer mendime prej tjerve. Qika sot u shliru po meraku nanes qeshtu ish.
(7 muaj më parë)
Ori tina pasi e ki me.gji mundohu ti me pi lengje t kumbullave ,dardhes e molles,edhe sa ma.shume uje.
Ori Tina (7 muaj më parë)
Po pe ngjeshi barkin edhe ushtrime kembet, sot e pastrova edhe nuk ka dal hala. Po pasi e kam me gji po priti deri 1 jave per me qu te pediatri.
Adelina Adelina (7 muaj më parë)
Normale esht deri ne nje jav mos me kry nevojen masi e ki ne gji
N K (7 muaj më parë)
E dashur kete problem e kam qe 4 muaj, djali im gati 6 muaj i ka sot e 11 dite qe nuk e ka bo, mbram e dergova tek pediatri me tha nuk ka nevoj per klizme mbasi qe barkun e ka te bute, provoje ti bej ushtrime ne bark, leje pa pampers, ushtrime kembeve, leje ne bark dhe beja nje tush me uje te voket besoj qe ka me e bo dhe aman klizma mos i perdor

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?