Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Beba vjelli ?
Djali 3 muaj egjys e kam ne gji pak ma heret vjelli shum pak amo ngjyr te verdh (sarit) shum ngjyr e theksune e u bana marak .. mos ka mundsi prej ilaqit dje ja kom dhan se su bajke rahat veq kajke ?
N. . (7 muaj më parë)
Belke (7 muaj më parë)
Nuk asht na problem si vjell mos u shqetsu e dashur ,dhe vajza ime ka rri ty qit gjith kohen dhe ishte dimet ka pas rast se ka vjell 3-4 her ndit ????
Arieta D (7 muaj më parë)
A ka pi para se me vjelle? Nese e ka pas barkun zbrazet pra ska pi afer vjelljes, eshte normale. Ndodhe edhe nga ilaqi.

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?