Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Esheriacholi dhe stafilokoku ne urin
Prsh te gjitha nenave pas nje kohe te gjat qe nuk jam kyq por jeta qenka keshtu me pune me femije dhe kam fituar dhe tensionin dhe nuk kyqem shum ne Bebaime.com
Ajeni te gjitha mir si i keni bebushat dhe bebushet,edhe juve qe nuk keni zoti ju falt se shpejti.
Deshta me ju pyet nese ndonjera ka pas rast
A ka pas ndonjera nga ju Esheriakollin dhe stafilokokun ne urin a largohet me terapi dhe a eshte e demshme
Motres sime te dyjat i kan dal ne urin dhe eshte bere shum merak ,prandaj tani u kyqa qe tju pyes juve sepse ketu gjej qdo gje qe kerkoj ose pyes tek nenat,theksoj se mjeku i ka then qe me terapi mundet mu largu diqka tjeter si ka then ju uroj mbremje te mir te gjithave
Lita Ademaj (6 muaj më parë)
Lita Ademaj (6 muaj më parë)
Flm lirije ,dhe lule ishalla
Lule Hasani (6 muaj më parë)
Pershendetje une kam pas e.Coli me antibiotik qe me ka rekomanduar mjeku me ka kalu mirpo per let tjetren sdi qfar te them se paskam degjuar asnjeher e per esheria koli kam vuajtur shum me vite pasi qe banoj jasht dhe kta mjekt ktu presin qe sit vjen edhe kalon vetvetiu me vite kam vuajt deri sa jam shku ne kosov dhe atje kam ber papa testin menjer mka dal qe ekam ee.Colidhe ne ka rekomanduar antibiotik pastaj kam ardh ktu dhe ekam perserit dhe nje her papa testin mka dal si ne kosv dhe kam marr antibiotik me ka kalu amo me vite kam vujt shkaku ikti bakteri dhe mjeku ame ka gjet asgje siti perdor antibiotik besoj qe edhe motres tende i kalon tpershendes e shpresoj qe sa me shpejt ti kaloj
(6 muaj më parë)
Une kam ndegju per e .coli qe eshte nje bakter dhe preferohet me pi sa mashum uje . Normal qe largohet vetem duhet me ndegju mjekun mos me anashkalu.

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?