Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

per nenat ngjermoni
pershendetje nena jetoj ngjermoni gjat shtatzanis mu ka qa likura shum kembeve deri tek puplat e kembeve deshta me ju pyt qfar bar me perdor per mi hek as sun weshi fustan tshkurt as funda asgje me ndihmoni cili lloj i barave osht ma i miri qe ti hek falimi derit
Tina . (4 muaj më parë)
Sarasara A (4 muaj më parë)
Glysolid hautbalsam i kuq ne dm eshte shumm i mir edhe ka shum efect
Gonaa gona (4 muaj më parë)
Lyj me vazelin ma e mir sbesoj qe ka

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?