Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Per nenat ne zvicerr
Pershendetje nana uroje qe te jeni mire
Une jam shtatzan doshta 4 jave po ende nuk kam shku te mejku oer kontroll me thane qe eshte heret
Deshta te ju pyes si shkon procedura e mjekut duhet ta zgjedh vet gjibekologun a shkon me an te mjekut te shpis edhe per kur po me propozoni me caktu terminin e pare
Faleminderit
Tina Gashi (7 ditë më parë)
Lanika Lanika (7 ditë më parë)
tina mundesh vet me zgjedh mjekun po mundesh edhe permes mjekut te shpis para javes 6-7 ste bejn termin sepse esht heret po ti thirre ndonje mjek i tregon daten e ciklit tani aj ta ban termin kur me shku
Tina Gashi (7 ditë më parë)
Nina aa edhe lumturi flm shume
Tina Gashi (7 ditë më parë)
Une jetoje ne Bern,edhe une diten e pare te ciklit te fundit e kam pas me 12 janar tash mdoket qeshtu llogaritet e po i bjen qe jam 4 jave a eshte qeshtu?
Lumturi Kr1718 (7 ditë më parë)
Tina normal ke drejt vet me zgjedh gjinekologun, ama ketu te propozojne ne javen e 7 me shku ma heret jo, veq nese ke dhimbje ose ndonje komplikim perndryshe para javes 7 nuk te bojne termin.
Nina Aa (7 ditë më parë)
Tina ne cilin vend jeton ? Une skom mjek te shpis hiq se kurr nuk mu ka desht. Per shtatzanine e kom zgjedh vet mjekun .Ne spital te shtetit i kom ndjek kontrollat prej javes se 6 e masnej kom lind ne tjeter qytet ,aty mjeku vet mi ka dorezu dokumentet per me lind.. Te deshiroj shtatzani te mbare ..

/komuniteti

/anketa

A keni udhëtuar në tremujorin e tretë?