Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Fotot?
Prsh nena. Dashta me dit fotot qe postohen ne muri a nuk mundesh mi fshi vet a. Se thash do foto se i kom postu mi fshi tash po spo di as ku. Nese naj nan ka pervoj ma shum nket portal let um tregon se spo di haha :p flm
L . Z (5 muaj më parë)
L . Z (5 muaj më parë)
Flm shum m n :) e rregullova problemin ????
(5 muaj më parë)
L.z shko te albumet ku shkruan posht tek ana e djatht hyn tek muri dhe tani nalt met kuqe shenon rregullo albumin edhe tek secila foto posht shenon opsioni fshije

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?