Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Injekcionet ivf
Nena dje kemi filluar injekcionet per ivf dhe mjekja me dha si fillim 5 dit 1 her ne dit inekcionin gonul f, pastaj tha do shohim nese duhet me shtu ose me nrru inekcionet.. sa dite i keni bere ju dhe sa inekcione ne dite keni bere sepse un kam mendu qe duhet me shume se 1 ne dit
A R (8 muaj më parë)
LilaD (7 muaj më parë)
Degjo A. R., une kam bere ivf, mos pyet shume sepse vetem te jep stres, doktoresha e di me se miri, degjoj keshillat e saj, ajo i mat folikulat cdo dite dhe ne baze te rritjes te jep edhe inekcionet, qetesohu, dhe mundohu me i ike internetit se vetem dem ke, une kam deshtuar ivf e pare, suksese e dashur, si te jete me mire le te behet per ty
Amelia Kra (8 muaj më parë)
Suksese per tyy
A R (8 muaj më parë)
Flm.. amelia ne mal te zi eshte nje mjeke e mire shume
Nuki Nuki (8 muaj më parë)
Une kom perdor 10 dite ineksionet Gonul kur kom fillu ivf, po nuk jon krejt truoat njejt nvaret sa kohe merr organizmo yt per mu bo vezoret taman te pjekura per terheqjen e tyre, te uroj suksese!
Amelia Kra (8 muaj më parë)
Ku ke fillur ivf?? Insh?Alla hhh kee sukses Me sa e di une 7 deri 10 dite merren inekcionet
Ap (8 muaj më parë)
Un e kom bo ivf jom en diten e 9...un i kom par 10 dit gonal f e prei 6 dit ma ka shtu edhe ni nikci tjeete Qe per mometim spo mukjtohet emri edhe mka shu pothuajse 12 dit me injeksione tashi 14 dit mi kan mat e mi kan vendos en 17 dit..tash jom pak en ethe per rezulltat
Ermelina Haziri (8 muaj më parë)
Ku ke fillu me ba ivf ?

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?